środa, 1 listopada 2017

Zmiany

Zmiany, zmiany, zmiany... Sporo zmian. A w czym? W "Mieście Magii"! W związku z rozpoczęciem NaNoWriMo (to takie wyzwanie, polegające na napisaniu 50 tysięcy słów w ciągu miesiąca) zabrałam się za poprawki "Miasta Magii". Co się zmieni? Wszystko. No dobra, może nie wszystko, ale bardzo dużo, także zalecam czytanie od początku ^^
Starej wersji nie usuwam, wciąż będzie dostępna, a nową zacznę publikować prawdopodobnie w jeszcze w tym tygodniu. Pierwszy rozdział mam już napisany, poniżej wstawię jego fragment. 
Oczywiście, wszystko to znaczy, że prace nad "Królową Pustkowia" zostają zawieszone. Trochę bezsensu byłoby kontynuować drugą część, kiedy pierwsza jest w stanie poprawek. Do "Królowej..." wrócę, kiedy już skończę MM. Czyli pewnie za jakiś rok ;)
Prace nad moim drugim opowiadaniem, znajdującym się na innym blogu, również zostaną zawieszone, ale tylko na miesiąc. W grudniu powinien ukazać się kolejny rozdział :D 

No i obiecany fragment:

    Przyszli po nią w nocy. Pogrążona we śnie, którego potem nie pamiętała, nie usłyszała, jak trzech mężczyzn wchodzi do jej sypialni. Dopiero lekkie ukłucie w ramię przywróciło ją do przytomności.
    Anella otworzyła oczy i krzyknęła, widząc pochylającego się nad nią mężczyznę. A przynajmniej spróbowała - szorstka dłoń natychmiast zatkała jej usta. Dziewczyna szarpnęła się bezsilnie i nagle świat wokół niej pociemniał. 

*
 
Mam nadzieję, że się spodobał i zachęcił do przeczytania pierwszej części od nowa :D 
Do zobaczenia jeszcze w tym tygodniu!
Pozdrawiam! 

2 komentarze:

 1. Ojojoj... Powiem szczerze, że dla mnie to jest zła sytuacja. Nie lubię czytać od nowa, choć wiem, ze sama zaczęłam pisać od początku moje opowiadanie. Ale mimo wszystko u cb troszkę więcej tych rozdziałów... Raczej nie będę czytała od nowa, jakoś nie mam do tego głowy, chyba że jakoś się przemogę i to zrobię. Zobaczymy. Nic nie obiecuję.
  Życzę powodzenia, wytrwałości i miłego pisania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, rozumiem, do niczego nie zmuszam ^^

   Pozdrawiam ;*

   Usuń

Każdy komentarz to dodatkowa motywacja do pisania zatem, jeśli czytasz - skomentuj. Choćby i jednym zdaniem.

Nomida zaczarowane-szablony